Акція «без боргів» від CreditKasa | CreditGuru - кредитный ГУРУ CreditGuru – кредитный ГУРУ

Акція «без боргів» від CreditKasa

Акція «без боргів» від CreditKasa

Як стати учасником акції?

Всі клієнти, які оформили кредит в Credit Kasa з 10 грудня 2020 року по 2 лютого 2021 року включно, беруть участь в акції автоматично.
Кожного вівторка вони будуть обирати трьох переможців зі списку тих, хто оформив кредит попереднього календарного тижня.
Перший розіграш відбудеться 15 грудня. До списків можливих переможців потраплять усі клієнти компанії CreditKasa, які оформили кредит з 10 по 13 грудня.

Другий розіграш відбудеться 22 грудня, до списків можливих переможців потрапляють ті українці, які з 14 по 20 грудня оформили кредит Credit Kasа й т.д.

Переможців будуть визначати за допомогою сервісу www.random.org, ними стане перша трійка у списку.

Як отримати виграш?
Ваші ім’я та по батькові серед переможців, а номер кредитного договору збігається з вашим? Вітаємо! Незабаром ви отримаєте повідомлення на номер телефону, вказаний у кредитному договорі та дзвінок від їх співробітника.

Для отримання першої частини (закриття кредиту) нічого не потрібно. Вони погашають переможцю усі грошові зобов’язання за кредитним договором з Credit Kasa впродовж 4-х робочих днів з дня розіграшу. Погашення всіх зобов’язань включає тіло угоди, відсотки і податки.

Для отримання другої частини (відпадних солодощів) потрібно вказати адресу та номер відділення Нової Пошти, де переможець може його забрати. Посилання з анкетою буде у смс повідомленні в день розіграшу.
Солодощі будуть відправлені протягом 4-х днів з моменту отримання адреси доставки.

Важливо: Якщо вони не зможуть зв’язатися з переможцем протягом двох тижнів, то вручення солодкого подарунку анулюється. Однак списання боргу перед компанією Credit Kasa відбудеться автоматично.