Чи можна довіряти МФО ? | CreditGuru - кредитный ГУРУ CreditGuru – кредитный ГУРУ

Чи можна довіряти МФО ?

Чи можна довіряти МФО ?


У цій статті ми розберемо завжди актуальне питання.

  Питання довіри клієнта, чи можна довіряти в сучасному світі сервісам з мікрокредитування?  🧐

Для цього, давайте спочатку розберемося що таке МФО?

Мікрофінансові компанії позиціонуються як, кредитні організації які спеціалізуються на мікрокредитах.  Тобто невеликих фінансових сумах від 100 до 15000 тисяч гривень.  У деяких обставинах бувають винятки і організація може надати кредит без застави на більшу суму, це залежить від як мінімум двох факторів:

Хороший кредитний рейтинг, без порушень ранніх договорів.

– Довірче ставлення мікрофінансової компанії.  Якщо ви є постійним клієнтом.

Є й альтернативний спосіб отримати гроші на більшу суму – подати кілька заявок в різні компанії.  Тим самим ви збільшуєте шанс отримати гроші на карту і купуєте цікаву для вас суму.

Чому клієнти для невеликих сум вибирають МФО, а не Банк?

Вся концепція, полягає в простоті обробки інформації і швидкості грошового переказу.

Банки звикли заробляти на клієнтах тривалий час, наприклад, якщо ви оформили позику на рік або півроку.  Відсоткова ставка з великої суми дає пристойною заробіток банку, з огляду на це вони не хочуть працювати з дрібними позиками і тому клієнт легко може отримати відмову.

Мікрофінансові компанії розташовані до незначних сумах для рядового громадянина України.  Такі суми просто взяти в борг і також просто погасити.

Оформивши заявку на онлайн кредит на карту Банку або кредит готівкою, за короткий проміжок часу гроші у вашому розпорядженні, що значно комфортніше ніж довге очікування відповіді від Банку.  Вам не потрібні додаткові документи, довідки про доходи або документ з місця роботи, тільки паспорт, ідентифікаційний код і для онлайн позики картка будь-якого банку України.  Потреба онлайн кредиту в Україні значно зросла і все більше клієнтів звертаються саме в МФО.

За допомогою такого роду позики, можна вирішити повсякденні фінансові питання, за короткий термін.

І нарешті надійність

Це вирішальний фактор для кожного позичальника.  Перш ніж взяти кредит, кожен повинен бути впевнений у своєму виборі і надійності організації до якої звернувся з фінансового питання.  Це можна перевірити двома способами.

Прочитати відгуки про компанії на сайтах отзовіках і соціальних мережах.

– Перевірити наявність компанії в державному реєстрі фінансових організацій України.

Кожна офіційно працює на території України фінансова організація повинна бути зареєстрована в реєстрі.  Тим самим вибравши таку компанію, ви захистите себе від шахрайства і не втратите гроші.

Чи можна довіряти МФО ?

Чи можна довіряти МФО?

Всі перевірені компанії які розташовані у нас на сайті нададуть вам прозорі умови для кредитування і забезпечать безпеку особистих даних і переклад повної суми запитуваних кредитних коштів.