Які види кредитування існують ? | CreditGuru - кредитный ГУРУ CreditGuru – кредитный ГУРУ

Які види кредитування існують ?

Які види кредитування існують ?

А зараз ми розповімо про те, 🔹яких видів бувають кредити 🔹

Існує кілька видів позик, які можна отримати в Україні для вирішення фінансових питань. Щоб зробити правильний вибір, потрібно чітко знати мету оформлення кредиту.

🔷Розстрочка

Розстрочкою називається спосіб покупки товарів і послуг, при якому покупець оплачує не всю вартість, а перераховує гроші частинами. Найчастіше це відбувається під час придбання роздрібних товарів в інтернет-магазинах і в торгових мережах, які надають таку можливість. В результаті між продавцем і покупцем виникають кредитні зобов’язання.

🔷Споживчий кредит готівкою

Це вид позики, який видається на споживчі цілі. Гроші можна витратити на покупку автомобілів, дачних ділянок, квартир, а також електроніки, побутової техніки, мобільних телефонів і продуктів харчування. Кредити готівкою в Україні оформлюють банки і деякі МФО. Гроші можна отримати на руки або на платіжну картку.

🔷Іпотека

Кредит, який видається на покупку нерухомості, називається іпотекою. Придбане майно одночасно є предметом застави за іпотечним кредитом, але не дивлячись на це позичальник може ним користуватися відразу після укладення договору. У разі невиконання покупцем кредитних зобов'язань, майно виставляється на продаж для задоволення вимог кредитора. Оформити іпотеку можна звернувшись в банк або в компанію-забудовника.

🔷Кредит онлайн на картку

Позики онлайн на банківські картки оформляють мікрофінансові організації. Кредити видаються на будь-які цілі: ремонт, оплату навчання, послуг ЖКГ, відпочинок, покупку техніки або просто до зарплати. Відсотки по онлайн-кредитах нараховуються щодня. За рахунок невеликих сум і термінів їх можуть отримати без відмови представники практично всіх категорій позичальників.