Лайфхак до нового року від CreditGuru | CreditGuru - кредитный ГУРУ CreditGuru – кредитный ГУРУ

Лайфхак до нового року від CreditGuru

Лайфхак до нового року від CreditGuru

Новорічні свята в самому розпалі, а це значить, що потрібно думати про подарунки для близьких людей. Багато хто звертається за послугами МФО для цього, саме з цього ми підготували цей лайфхак, який допоможе вам зустріти Новий Рік з посмішкою на обличчі.

Що таке лайфхак?

Лайфхак – на сленгу означає «хитрощі життя», «народну мудрість» або корисну пораду, допомагає вирішувати побутові проблеми, заощаджуючи тим самим час.

Приступимо до виконання

З цим Лайфхак нам допоможе CreditBox і акція, про яку ми нещодавно розповідали в статті.
І так для початку вам знадобиться взяти кредит на потрібну вам суму в CreditBox.

Лайфхак до нового року від CreditGuru

Скріншот з сайту CreditBox

Мінімальний термін на який можна взяти позику в цій компанії складає 20 днів. Але цю суму можна і потрібно буде повернути через 13 днів, так як в цій компанії нараховуються тільки пільгові відсотки за перші 14 днів вашої першої позики в цій компанії.

Як заявляє сама компанія ніяких проблем з достроковим погашенням не повинно виникнути:

Лайфхак до нового року від CreditGuru

Важливо: пам’ятайте що повертаючи гроші ви повинні розраховувати час обробки вашого платежу банком, завдяки чому завжди намагайтеся погашати ваші кредити не менше ніж за день до останнього дня погашення.

Крок 2

Тепер якщо потреба в позику не зникла, ви можете оформити повторний займ скориставшись акцією від CreditBox.

Висновок

Даний лайфхак можна використовувати не тільки в CreditBox! Пам’ятайте, що головне при оформленні кредиту це читати умови і розуміти на що погоджуєшся. Повернути достроково кредит зовсім без нарахування відсотків можна в багатьох МФО, але щоб дізнатися про них, радимо стежити за нашими новинами та акціями.