Акції | Подарунки на новорічні свята від Cashberry CreditGuru – кредитний ГУРУ

Подарунки на новорічні свята від Cashberry

Подарунки на новорічні свята від Cashberry

Час подякувати та відпустити 2020 рік.

Попри всі труднощі, рік, що минає навчив нас багатьом важливим речам, нагадав про фундаментальні цінності та розставив пріоритети у правильному порядку.

У 2020 році ми навчилися піклуватися про рідних, адже найдорожче у світі – це посмішки за родинним столом. Цінувати обійми коханих та дотики долонь, адже месенджери не передають тепла закоханих очей. Опікати старших, адже бабусине варення та пораду дідуся не можна замовити в інтернет-магазині. Перейматися здоров’ям незнайомців, адже ми ближче один до одного, ніж це здавалося раніше. Насолоджуватися прогулянками в парках та кавою в улюбленій кав’ярні, адже тепер ми знаємо, що без цього важко обійтись. Проводити більше часу вдома, адже затишок та безпека понад усе. Посміхатися очима, адже крізь маску важко виразити емоції. Всі розуміють, як важливо, щоб найрідніші були щасливі та здорові, а час вдома можна було проводити із задоволенням. Саме тому команда Cashberry вирішила подарувати 5 крутих подарунків до новорічних свят, якими зможуть користуватися будь-хто в родині.

Cashberry дарує : 

  1. пилотяг Roborock S5 Max Vacuum – 23 грудня
  2. телевізор LG 55UN7100 – 30 грудня
  3. ігрову приставку Microsoft Xbox Series S 512GB – 8 січня
  4. мультиварку Tefal Multicook&Stir IH RK905A32 – 14 січня

Для того, щоб взяти участь у розіграші необхідно подати заявку на кредит у період з 9 грудня до 13 січня, підписати договір та отримати гроші на картку. Нагадуємо, що до новорічних свят можна отримати до 15 000 грн від Cashberry.