Вчимося використовувати Cash-back ! | CreditGuru - кредитный ГУРУ CreditGuru – кредитный ГУРУ

Вчимося використовувати Cash-back !

Вчимося використовувати Cash-back !
Зараз поняття «кешбек» у багатьох на слуху.  Такі пропозиції швидко набирають популярність серед українців.  Їх пропонують різні сервіси, інтернет-магазини і банки.  Однак більшість користувачів до цих пір не розуміє принцип роботи кешбека, через що вважає його черговим способом обману покупців.

Це далеко не так!  Давайте з’ясуємо ситуацію і розберемося, що це таке, як він працює, в чому полягає його особливість і як їм правильно користуватися.

Основна суть кешбека

Кешбек – послуга, суть якої полягає в поверненні певної суми грошей після покупки товару на банківську картку або у вигляді умовних бонусів.

Дослівно вислів «cash back» перекладається як повернення готівкових коштів.  Фактично, це додаткова знижка, яку покупець отримує після здійснення покупки.  Правда, деякі магазини називають кешбек бонусною програмою, щоб підвищити лояльність клієнтів.  У будь-якому випадку це прекрасна можливість отримати додаткові гроші.

Багато банківськіх організації випускають пластикові картки, скориставшись якими можна отримувати частину витрачених грошей після розрахунків банківською картою.  Так банки вигідно виділяються на тлі інших кредитно-фінансових компаній.

На жаль, не всі клієнти банків розуміють, як працює ця послуга, і яку вигоду вони отримають, якщо оплатять покупки в певних магазинах такою картою.

Для чого банки і магазини роблять повернення витрачених грошей?

Ефективна рекламна кампанія вимагає чималих витрат, але вона того варта, оскільки підвищує продажі.  А якщо попит на товар або послугу підвищується, значить можна трохи знизити вартість продукції.  Так, продавці повертають клієнтам різницю в ціні в вигляді кешбека.

По суті кешбек – це і є реклама, яка приваблює покупців і стимулює продажі.  Знижки діють за таким же принципом.  Низькі ціни ваблять потенційних покупців, люди скуповують більше товарів, а це значить, що реклама працює і від неї є віддача.  На практиці, попит підвищується і на неакційні продукцію.

Однак послуга кешбека має набагато більше переваг, оскільки з точки зору психології користувачам приносить задоволення не можливість придбати товар за меншу вартість, а 100% ймовірність повернення певної суми коштів.  Як то кажуть, дрібниця, але приємно.

Банківським установам ця послуга вигідна, адже грошова операція проходить через них: вони отримують від Вас гроші, переводять їх на рахунок продавця, а потім повертають певну частину на карту.

Тому, тепер ви з впевненістю можете купувати та користуватися кєшбеком, а сервіс CreditGuru завжди може запропонувати компанії, які також мають кєшбек, саме вони можуть вам видати кредит, не зважаючи на ваші прибутки, та видати кєшбек майже до 50% !